Před tandemovým seskokem
K tandemovému seskoku si není potřeba na letiště přivézt  žádné zvláštní vybavení ani oblečení stačí to ve kterém přijedete. Mnohaletou praxí osvědčený a nejbezpečnější způsob tandemového přistání je sklouznutí se po trávě do sedu. Vysoká pevná obuv tudíž není třeba. „Kanady“ nevozit tenisky postačí! Pro volný pád, jsou určeny ochranné brýle. Pokud nosíte dioptrické brýle máme pro Vás speciální „brýle přes brýle“. Podle aktuálních teplotních podmínek Vám nabídneme i rukavice a parašutistickou kuklu. Nejdříve Vás Váš tandemový pilot ustrojí do speciálního postroje. Díky třinácti posuvným přezkám lze délku popruhů přizpůsobit každé postavě. V dalších minutách se seznámíte s celým průběhem seskoku s důrazem na Vaši činnost
při výskoku,  při volném pádu a  při přistání. Vaše činnost je velmi jednoduchá a následuje vždy po jasném pokynu od tandemového instruktora. A právě v tom je tandemový seskok unikátní! V každičkém okamžiku může být veškerá Vaše pozornost zaměřena pouze na vychutnávání si zážitku a nikoliv na to co kdy a jak dělat.
Jak tandemový seskok probíhá
V doprovodu svého instruktora popř. i kameramana nastupujete do letounu na Váš tandemový seskok  objevit krásu volného pádu. Během patnácti minutového stoupání  do výšky až 4200 metrů se kocháte se pohledem na modrý horizont, na plovoucí oblaka a na pronikavě zářící slunce. Až do chvíle, než Vám ve dveřích letounu vítr prudce zaburácí do tváře, prostě nevěříte. Vzápětí se společně vrháte do hlubiny. Rychlostí přes 200 km/h se řítíte nekonečných až 60 sekund! Nepopsatelné dechberoucí vzrušení náhle přeruší mlasknutí padákové tkaniny a zhoupnutí. Rachot volného pádu je v mžiku vystřídán téměř meditačním tichem. Majestátný až osmi minutový padákový let můžete pod dohledem Vašeho tandemového pilota zkusit sami ovládat. Ještě pár jemných korekcí tandemového padáku a už se oba plavně sklouznete zpět na matičku zemi přímo před zraky Vašich blízkých. Tak širokánský úsměv na Vaší tváři doposud NIKDY neviděli!
Po tandemovém seskoku
Zpravidla do 30 minut po přistání ještě omámeni nadpozemským zážitkem obdržíte jak, certifikát o provedení seskoku, tak i DVD záznam a CD s fotografiemi. Ještě dlouho po seskoku nemůžete uvěřit, že se to opravdu stalo.
Vybavení pro tandemový seskok

Postroj pro tandemový seskok
Postroj pro tandemového pasažéra

Brýle a ochraná kukla
Ochrané brýle a kukla

Aktuality

Nemáte ještě vánoční dárek? Tandemový seskok je ta správná volba!:)


SKÁÄŒEME!!! Neváhej a skoč hned.


DÄ›kujeme za pÅ™ízeň! Lyžujte, sáňkujte, bruslete a na jaÅ™e zase na shledanou ve vzduchu!


Odvážná paní  Marta Kubátová mladá 92 s námi skočila padákem! KliknÄ›te na FOTKY!


Z ohlasů

Nádhera nic víc mne nenapadá, příště přídem dva! Radek

Je to super je zbytečný se bát. Prostě bomba! Emile dík! Jirka

Ještě teď se mi točí žaludek,ale byla to paráda! Nezapomenutelný zážitek. Áňa

Výborný,nádherný,skvělý ... nemá to prostě chybu! Díky Míša